Ryanair wystartował z lotami z Gdańska na Cypr i do Austrii

Irlandzka linia lotnicza do swojej siatki dołączyła nowe połączenia do pięknego Wiednia i upalnego cypryjskiego Pafos.

Na gdańskim lotnisku wylądowało dziś po południu kilkudziesięciu pasażerów z Wiednia. Po godzinie inni odlecieli do stolicy Austrii. Wczoraj na tej trasie podróżowało ponad 200 osób. Także wczoraj pierwsi turyści polecieli z Gdańska na Cypr do miasta Pafos.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni, że w dobie ograniczeń związanych z epidemią koronawirusa i mimo trudnej sytuacji branży lotniczej, Ryanair uruchamia dwa zupełnie nowe połączenia z Gdańska do Wiednia i do Pafos na Cyprze. To naszym zdaniem efekt wieloletniej, dobrej współpracy i zaufania, a także przekonania, że pomorski rynek jest bardzo rozwojowy biznesowo i turystycznie. To także bardzo dobra wiadomość dla naszych pasażerów, że mają możliwość polecieć do fascynującego Wiednia i do gorącego Pafos” – powiedziała Iwona Tomczyńska kierownik Działu Analiz Ekonomicznych i Marketingu Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy.

Cieszymy się z inauguracji dwóch nowych tras z Gdańska do Wiednia oraz Pafos. Połączenia staną się częścią letniego rozkładu lotów Ryanaira z Polski. Z tej okazji wprowadzamy do sprzedaży bilety z Gdańska do Wiednia oraz Pafos na podróż do końca października odpowiednio już od 69 zł i 159 zł. Rezerwacji lotów w promocyjnych cenach można dokonać jedynie na Ryanair.com do środy 5 sierpnia” – powiedziała Olga Pawlonka dyrektor Sprzedaży i Marketingu Ryanaira.

https://www.airport.gdansk.pl/

Dodaj komentarz