Ryanair Kontynuuje Ekspansję W Europie Środkowo-Wschodniej

2 Nowe Trasy Z Polski Do Czarnogóry Na Lato 2020

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Polsce i w Europie, dziś (18 listopada) poinformowała o uruchomieniu kolejnych dwóch nowych tras – z Krakowa oraz Poznania do Podgoricy w Czarnogórze. Połączenia będą realizowane 2 razy w tygodniu od marca 2020 roku i staną się częścią letniego rozkładu lotów Ryanaira.

W rozkładzie lotów Ryanaira z Polski na lato 2020 znajduje się aż 39 nowych tras i 255 łącznie. Ryanair obsłuży w Polsce 14,2 miliona pasażerów rocznie oraz przyczyni się do powstania 10.500 miejsc pracy*.

Z okazji ogłoszenia nowych tras w ramach ekspansji w Europie środkowo-wschodniej, Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety w cenie od 39 zł na podróż do końca stycznia 2020 roku. Rezerwacji można dokonać jedynie na Ryanair.com do środy (20 listopada).

 David O’Brien z Ryanaira powiedział:

“Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Polsce i w Europie kontynuuje ekspansję w Europie środkowo-wschodniej ogłaszając 2 kolejne, nowe trasy z Krakowa oraz Poznania do Podgoricy w Czarnogórze. Oba połączenia będą realizowane dwa razy w tygodniu od marca 2020 roku i staną się częścią letniego rozkładu lotów Ryanaira z Polski. Ryanair zaoferuje w Polsce aż 39 nowych tras i 255 łącznie obsługując 14,2 miliona pasażerów rocznie i przyczyniając się do powstania 10,500 miejsc pracy*. 

 Pasażerowie mogą zarezerwować loty do Podgoricy aż do października 2020 roku i podróżować najtańszą oraz najbardziej ekologiczną linią lotniczą w Europie o najniższym poziomie emisji CO2.

 Z okazji ogłoszenia dwóch nowych tras wprowadzamy do sprzedaży bilety w cenie od 39 zł na podróż do końca stycznia 2020 roku. Rezerwacji można dokonać jedynie na Ryanair.com do środy (20 listopada). Aby zdążyć najlepiej wejść na www.ryanair.com już teraz.”

Dodaj komentarz