EVA Logistics operatorem logistycznym Airbusa

CEVA Logistics wygrywa kontrakt na obsługę logistyczną fabryki Airbusa•CEVA już od 2020 zarządza dostawami części zamiennych Airbusa w Hamburgu.•
Dzięki nowemukontraktowi,CEVA umacnia swoją pozycję jako światowy lider w logistyce lotniczej. •CEVA odpowiadać będzie za dostawy komponentów na produkcjęAirbusa w Hamburgu, obsługując jego magazyny o łącznej powierzchni ponad 58 tys. mkw. (Warszawa, 25lutego 2021 r.)–CEVA Logistics, wiodący globalny operatorlogistyczny, rozszerza współpracę z fabryką Airbusa w Niemczech. Współpraca tazostała zapoczątkowana w2020 r.
Do tej pory operator zarządzał dostawami części zamiennych tego producenta samolotów. Podpisując nowy kontrakt z Airbusem, CEVA poszerza jego obsługę o zarządzanie dostawami komponentów na produkcję w zakładzie montażowym samolotów w Hamburgu. Udana współpraca i doskonałe zarządzanie kontraktem z 2020 r. nadostawyczęści zamiennych i komponentów do fabryki Airbusa w Hamburgu byłykluczem do podpisanianowego kontraktuz CEVA Logistics i rozszerzeniu tej współpracy o nowe obszary obsługi logistycznej. CEVA Logistics,jako operator logistyczny Airbusa będzie teraz odpowiadać w jego imieniu za logistykę zaopatrzenia produkcji w kilku magazynach w Hamburgu, o łącznej powierzchni 58 631 mkw.
Operator zajmie się dostawami komponentów na produkcję Airbusa w zakresie montażu strukturalnego maszyn z rodziny A320 oraz wyposażenia sekcji kadłuba, jak również produkcji i wyposażenia samolotów A330 i A350. CEVA zajmie się wszystkimi procesami związanymi z obsługą magazynową, ich przyjmowaniem, pobieraniemi przygotowywaniem do wprowadzaniana rynek, a także ich transportem wewnętrznym i dostawami na produkcję, w tym obsługą zwrotów oraz zarządzaniem pustymi opakowaniami. W ramach nowej umowy,CEVA też zainicjuje i wdrożydodatkoweusprawnienia logistyczne z wykorzystaniem zasad LEAN, aby jeszcze bardziej zwiększyć wydajność operacji i obsługi produkcji Airbusa.

Dodaj komentarz