Ryanair Ogłasza Nową Trasę Na Zimę 19/20 Z Krakowa Do Palermo

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Europie,  poinformowała o uruchomieniu nowej trasy z Krakowa do Palermo. Połączenie będzie obsługiwane dwa razy w tygodniu od października i stanie się częścią zimowego rozkładu lotów Ryanaira z Polski, który zostanie ogłoszony wkrótce.

Pasażerowie z Krakowa i Małopolski oraz turyści mogą teraz zarezerwować loty nawet do marca 2020 roku oraz korzystać z jeszcze niższych cen biletów i kolejnych udogodnień:

  • Najtańsze loty – znajdź tańszy lot w ciągu najbliższych 3 godzin, zwrócimy różnicę oraz 5€ na konto MyRyanair
  • Punktualność – nasza punktualność to 90% (z wyłączeniem ATC)
  • Nowe samoloty MAX – nowe wnętrza kabin, więcej miejsca na nogi, więcej miejsc, najbardziej ekologiczna linia lotnicza – już w kwietniu
  • Specjalny Dział Obsługi Klienta – odszkodowania z tytułu EU261 rozpatrywane są w ciągu 10 dni, pomoc 24/7, uproszczona procedura – 2 minuty
  • Udogodnienia w zakresie procedury rezerwacyjnej – możliwość dokonywania zmian do 48 godzin od czasu rezerwacji
  • Udogodnienia środowiskowe – program równoważenia skutków emisji dwutlenku węgla, w ciągu 5 lat linia lotnicza wolna od plastiku
  • Nowa opcja podróży Ryanair – opłata roczna w wysokości €199 za wybór miejsca, fast-track oraz priorytet wejścia na pokład dla często podróżujących.
  • Udogodnienia na stronie internetowej – nowa wyszukiwarka cen, bilety na imprezy sportowe, przewodniki turystyczne na życzenie

Pełny rozkład lotów Ryanaira z Polski na zimę 2019/2020 zostanie ogłoszony wkrótce. Z okazji uruchomienia nowej trasy wprowadzamy bilety od 85 zł na podróż w październiku. Rezerwacji lotów można dokonać na www.ryanair.com jedynie do piątku (1 marca) do północy.

Olga Pawlonka, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w krajach Europy środkowo-wschodniej i na Bałkanach powiedziała:

“Cieszymy się bardzo z uruchomienia  nowej trasy z Krakowa do Palermo. Połączenie będzie realizowane 2 razy w tygodniu od października 2019 roku i stanie się częścią zimowego rozkładu lotów z Krakowa na sezon zima 2019/2020, który zostanie ogłoszony już wkrótce. 

Z okazji uruchomeinia nowej trasy wprowadzamy do sprzedaży bilety na podróż w październiku już od 85 zł. Rezerwacji lotów można dokonać na www.ryanair.com jedynie do piątku (1 marca) do północy. Aby zdążyć z rezerwacją najlepiej wejść na Ryanair.com już teraz.

Dodaj komentarz