Zima 2019/2020 z Neckermannem będzie gorąca – biuro podróży przedstawia ofertę wyjazdów do ciepłych krajów!

Po styczniowej inauguracji sprzedaży oferty narciarskiej 2019/2020, Neckermann przedstawia propozycje dla entuzjastów egzotyki i wypoczynku w ciepłych zakątkach świata. Na rezerwujących wcześniej czekają nawet 60% zniżki i dodatkowe bonusy m.in.: najniższa na rynku, zaledwie 5% zaliczka, gwarancja najniższej ceny, parking i ubezpieczenie gratis oraz zniżka dla przyjaciół.

W sezonie zima 2019/20 touroperator oferuje codzienne wyloty z lotnisk lokalnych (Warszawy, Krakowa, Katowic, Poznania, Wrocławia i Gdańska) do ponad 30 najatrakcyjniejszych kierunków. Z biurem podróży można dowolnie skomponować swój wyjazd, łącząc sprawdzone i jakościowe hotele z najdogodniejszymi połączeniami lotniczymi zarówno rejsowymi, jak i Ryanairem.
Zima 2020
– Wyróżnikiem naszej oferty jest różnorodność i elastyczność – to zarówno najlepsze miejsca i hotele na egzotyczne wakacje, ulubione kierunki bliższego zasięgu jak i city breaks z takimi perełkami jak np. Bangkok, Pekin czy znane europejskie metropolie – mówi Maciej Madej, dyrektor produktu Neckermann Podróże. – Co istotne, klienci mogą swobodnie zaplanować swoje wakacje pod kątem długości pobytu, klasy przelotu czy hotelu, mając zapewnione transfery i pełną opiekę naszego biura podróży w miejscu wypoczynku – dodaje. W ramach dynamicznego pakietowania Neckermann jako jedyny na rynku oferuje wycieczki całkowicie online co oznacza, że klienci wybierający się na wakacje mogą korzystać z aktualnych promocji linii lotniczych, w tym m.in. Lufthansy, LOT-u, Swiss, Emirates, Qatar Airways czy Ryanair.
Obok popularnych kierunków zimowego wypoczynku jak Egipt, Dominikana czy Kuba, w ofercie touroperatora pojawi się też wiele atrakcyjnych nowości. W sezonie zima 2019/20 będzie można wybrać się m.in.: do Stanów Zjednoczonych z bezpośrednimi przelotami do Nowego Jorku, Chicago i Los Angeles. Biuro podróży rozwija także swoją ofertę na Maderze i Wyspach Kanaryjskich proponując pobyty na Teneryfie, Gran Canarii, Fuerteventurze i Lanzarote. Neckermann poszerza również ofertę azjatycką zarówno o portfolio hotelowe w Tajlandii, Malezji i w Wietnamie, jak i o nowe kierunki. Korzystając z bezpośrednich połączeń LOT-u klienci Neckermanna mogą zwiedzić Singapur i Pekin a także udać się na wakacje na Sri Lankę, na którą połączenie będzie realizowane trzy razy w tygodniu.

– Sri Lanca to idealny kierunek, dla tych którzy marzą o wypoczynku wśród natury i chcą szybko doładować baterie – średnia temperatura w sezonie zimowym wynosi tu ok. 30 stopni – mówi Maciej Madej. – Obok komfortowych hoteli położonych przy najpiękniejszych plażach wyspy, oferujemy ciekawe wycieczki, podczas których nasi klienci odkryją unikalne parki narodowe, plantacje herbaty czy starożytne miasta. Sri lanka słynie także z długiej tradycji ajurwerdy stąd też nasza nowość – specjalna oferta wyjazdów z zabiegami ajurwerdyjskimi, dla tych którzy marzą o wakacjach dla „ciała i ducha” – dodaje.

Informacje o nowej ofercie Zima 2019/20 można uzyskać zarówno na stronie internetowej, jak i u profesjonalnych doradców w biurach podróży na terenie całego kraju.

Dodaj komentarz