Więcej lotów od Corendon

W minioną środę przedstawiciele linii lotniczych Corendon Airlines spotkali się z polskimi touroperatorami, zarządcami portów lotniczych oraz  biur podróży na uroczystej kolacji, podczas której zaprezentowali zaplanowane działania, cele dotyczące polskiego rynku, a także udzielili informacji o nowych połączeniach lotniczych.

Corendon Airlines, to firma, która dzięki bogatej ofercie i wysokiej jakość usług odnotowuje ciągły wzrost rozwoju na rynku europejskim, w tym również w Polsce. Z tego powodu linie lotnicze zaprosiły działających na polskim rynku touroperatorów, przedstawicieli biur podróży oraz portów lotniczych na uroczystą kolację, której gospodarzami byli prezes zarządu Corendon Tourism Group Yıldıray Karaer oraz kadra kierownicza Corendon Airlines. Podczas przyjęcia, które odbyło się wieczorem 16 października w Warszawie, Karaer przedstawił celeCorendon Airlines jeśli chodzi o rozwój usług w Polsce oraz udzielił szczegółowych informacji dotyczących połączeń lotniczych na polskim rynku.Wieczór uświetnił występ znanego holenderskiego wokalisty jazzowego Steffena Morrisona.

Yıldıray Karaer, prezes zarządu Corendon Tourism Group, dziękując wszystkim za przybycie powiedział: “Jako Corendon Airlines zajęliśmy należne sobie miejsce na rynku europejskim, dzięki prowadzonym z sukcesem działaniom oraz wysokiej jakości naszych usług. Nie mamy wątpliwości, że odniesiemy taki sam sukces na rynku polskim. Będziemy inwestować w polski rynek i odpowiadać na potrzeby polskiego konsumenta, bo jest dla nas niezwykle istotny. Dlatego też zwiększyliśmy liczbę połączeń lotniczych, kierunków turystycznych oraz lotnisk do których latamy. W sezonie letnim 2020 rozpoczniemy loty z Warszawy, Poznania, Gdańska, Wrocławia, Katowic do Antalyi oraz z Katowic do Gazipaşa, Heraklionu i Rodos. Naszym celem jest sprzedaż 140 000 miejsc, które zaplanowaliśmy na sezon 2020 ”.

 

Planowane połączenia lotnicze Corendon Airlines z Polski w okresie od 25 kwietnia 2020 roku do

15 października 2020 roku przedstawiają  się następująco:

 

Warszawa – Antalya                   W każdą środę i sobotę

Poznań – Antalya                        W każdą środę

Gdańsk – Antalya                        W każdy czwartek

Wrocław – Antalya                      W każdą niedzielę

Katowice – Antalya                     W każdą środę i sobotę

Katowice – Gazipaşa                    W każdą środę

Katowice– Heraklion                   W każdą niedzielę

Katowice– Rodos                          W każdy piątek

MAGNIFICO MARKETING&PR CONSULTANTS

Dodaj komentarz