RYANAIR: Z Wrocławia na Karfu latem 2020

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Polsce i w Europie, dziś (17 lutego) ogłosiła nową trasę z Wrocławia na Korfu. Połączenie będzie realizowane raz w tygodniu od czerwca 2020 i stanie się częścią letniego rozkładu lotów Ryanaira z Wrocławia.

Pasażerowie z Wrocławia mogą teraz zarezerwować loty na 37 trasach aż do października 2020 roku i podróżować najtańszą i najbardziej ekologiczną, dużą linią lotniczą w Europie o najniższym poziomie emisji CO2.

Z okazji ogłoszenia nowej trasy, Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety z Polski już od 95 zł na podróż do marca 2020 roku. Rezerwacji lotów w promocyjnych cenach można dokonać jedynie na Ryanair.com do środy (19 lutego) do północy.

Olga Pawlonka z Ryanaira powiedziała:

“Cieszymy się z ogłoszenia nowej trasy z Wrocławia na Korfu. Połączenie zostanie uruchomione w czerwcu i stanie się częścią letniego rozkładu lotów Ryanaira z Wrocławia, a pasażerowie mogą je zarezerwować aż do września 2020 roku.

Z okazji ogłoszenia nowej trasy, Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety już od 95 zł na podróż do marca 2020 roku. Rezerwacji lotów w promocyjnej cenie można dokonać jedynie na Ryanair.com do środy (19 lutego) do północy. Aby zdążyć z rezerwacją, najlepiej wejść na Ryanair.com już teraz.”

Dodaj komentarz