Polecimy z Gdańska do Chorwacji

Linie lotnicze Ryanair ogłosiły, że latem 2020 roku uruchomią nowe połączenie z chorwackim Zadarem. Samoloty przewoźnika z Gdańska nad Adriatyk będą latać 3 razy w tygodniu.

To nowe i jedyne regularne połączenie Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy z Chorwacją. Do tej pory pasażerowie mogli polecieć wyłącznie do Dubrownika lotem czarterowym. „Bardzo się cieszymy, że Gdańsk od przyszłego sezonu letniego zyskuje połączenie z Chorwacją i pięknym Zadarem. Mamy nadzieję, że będzie to bardzo ciekawy i popularny kierunek wakacyjny, wybierany chętnie przez naszych pasażerów, którzy zamiast długiej podróży samochodem będą mogli szybko  i komfortowo polecieć samolotem na odpoczynek” – powiedział Tomasz Kloskowski prezes Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy.

Nowe połączenie Gdańska z Zadarem wystartuje 31 marca 2020 roku i będzie realizowane we wtorki, czwartki i soboty.

Ryanair ogłosił dziś w sumie 4 nowe, dodatkowe trasy z Polski na lato 2020 roku. Oprócz Gdańska, będą także loty z Modlina i Poznania do Pafos na Cyprze i z Katowic do Burgas w Bułgarii. Z okazji ogłoszenia nowych tras Ryanair wprowadził specjalną promocję. Bilety w cenie od 39 zł na podróż do końca stycznia 2020 roku dostępne są na Ryanair.com tylko do piątku 15 listopada. „Cieszymy się z ogłoszenia 4 nowych dodatkowych tras z Polski. W rozkładzie lotów Ryanaira na lato 2020 znajduje się aż 36 nowych tras, łącznie 252. Ryanair obsłuży w Polsce 14,2 miliona pasażerów rocznie przyczyniając się do powstania ponad 10 tys. miejsc pracy” – powiedziała Olga Pawlonka z Ryanaira.

airport.gdansk.pl

Dodaj komentarz