Podaruj Podróż W Te Święta

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Polsce i w Europie, dziś (środa, 9 grudnia) rozpakowała prawdziwy prezent tegorocznych Świąt Bożego Narodzenia… podróż. Klienci w całej Europie mogą teraz kupić idealny prezent – kupon upominkowy Ryanair – która pozwala rodzinie, przyjaciołom i bliskim zaplanować zasłużoną podróż na 2021 rok.

Ryanair świętował w zeszłym roku rekordową sprzedaż kuponów upominkowych na Boże Narodzenie, a coraz więcej klientów zrezygnowało z tradycyjnych zakupów w sklepach na rzecz prezentu w postaci podróży. Po roku, który już mija pojawia się pytanie:”Kto nie ma liście świątecznych życzeń wakacji?”

Świąteczne karty podarunkowe Ryanair są teraz w sprzedaży na stronie internetowej Ryanair.com, dzięki czemu klienci mogą podarować swoim bliskim podróż do ponad 200 miejsc docelowych.

Karty podarunkowe w cenie już od 107 zł można spersonalizować za pomocą wybranego przez siebie powitania. Kupony upominkowe są również idealnym wyborem dla firm szukających nagrody światecznej dla swoich pracowników.

 

Alejandra Ruiz z Ryanaira powiedziała:

 „W tym roku, bardziej niż kiedykolwiek, podróże będą na szczycie listy życzeń świątecznych. Podążając za popytem na nasze kupony upominkowe w zeszłym roku spodziewamy się, że będą one jeszcze większym hitem w te Święta Bożego Narodzenia, ponieważ 2020r. był właściwie rokiem bez podróży.

Klienci mogą teraz zaplanować zasłużoną podróż na 2021 rok, wybierając jedno bądź kilka z ponad 200 miejsc docelowych Ryanaira w Europie i Afryce Północnej.

Kupony zaczynają się już od 107 zł i uprawniają do podróży w ramach całej, stale rozwijającej się siatki połączeń Ryanair. Aby podarować podróż należy wejść na stronę internetową Ryanair.com już dziś.”

Dodaj komentarz