Inauguracja sezonu lato 2019 na lotnisku Warszawa/Modlin. Nowa trasa do Marsylii, wiele wakacyjnych kierunków

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Polsce, dziś (16 kwietnia) świętuje oficjalne rozpoczęcie lotów z Mazowieckiego Portu Lotniczego Warszawa/Modlin do Marsylii. W letnim rozkładzie lotów znajduje się 49 tras, obok wspomnianej Marsylii, do Burgas w Bułgarii, na greckie wyspy Kretę i Korfu, do Faro w Portugalii oraz do włoskich miast Pescary, Pizy i Rimini.

Pasażerowie z Mazowsza oraz turyści mogą teraz zarezerwować loty aż do marca 2020 roku.

Linia Ryanair wprowadza też do swojej oferty nowe loty łączone na 27 trasach przez Brukselę Charleroi, w tym również z lotniska Warszaw/Modlin. Przez Brukselę Charleroi będzie można teraz polecieć na Ibizę, Comiso oraz Gironę. Pasażerowie będą mogli skorzystać z tranzytu wewnątrz lotniska bez konieczności opuszczania strefy zastrzeżonej, nadać bagaż do miejsca docelowego bez konieczności odbioru i ponownego nadania i otrzymać jedno potwierdzenie rezerwacji na oba odcinki lotu łączonego.

Cieszymy się z inauguracji lotów na trasie Warszawa Modlin – Marsylia. Połączenie będzie realizowane 2 razy w tygodniu i stanie się częścią letniego rozkładu lotów Ryanaira z Warszawy Modlin (łącznie 49 tras). Z okazji rozpoczęcia lotów na nowej trasie wprowadzamy do sprzedaży bilety na loty od maja do lipca już od 85 zł. Bilety w promocyjnej cenie dostępne są jedynie na www.ryanair.com do niedzieli (21 kwietnia) do północy. Aby zdążyć z rezerwacją najlepiej wejść na Ryanair.com już teraz – mówi Olga Pawlonka, Dyrektor Komunikacji Ryanaira w krajach Europy środkowo-wschodniej i na Bałkanach.

Źródło: modlinairport.pl

Dodaj komentarz