Gdzie na urlop w listopadzie?

Skyscanner opublikował listę ciekawych miejsc, do których waro wybrać się na spóźniony urlop, a które nie obciążą zbytnio naszych kieszenie.
Poniżej propozycja 5 kierunków:
Miejsce pierwsze zajmuje Tuluza z przelotem już od 79 zł.
W listopadzie czekają nas temperatury w granicach 15-17 stopni. Do tego pyszne jedzenie; bagietki, ciastak, sery oraz wino. W Tuluzie warto wybrać się do bazyliki św. Saturnina, budynku ratusza miejskiego oraz zobaczyć Nowy Most.
Na drugim miejscu uplasowała się Gran Canaria od 415 zł
Temperatura wynosić będzie nawet 24 stopnie co zdecydowanie uprzyjemni pobyt na plaży czy wypad w góry. Będąc w Las Palmas warto zwrócić uwagę ośmiu psów na Plaza de Santa Ana oraz zwiedzuć katedrę św. Anny. Zakwaterowanie w Las Palmas kosztuje już od 75zł.
Kolejne cel to Bari od 160 zł
Warto zwiedzić najstarszy obszar miasta czyli Città Vecchia oraz Apuli. W okolicy znajdują się również yurystyczne, ciekawe miasteczka np. Trani lub Barletta. Dla lubiących zwiedzać polecamy romańskie kościoły.
Następnie Malaga od 170 zł
Tutaj z pewnością zaciekawi nas katedra zwana La Manquita czy słynna La Alcazaba oraz rzymski amfiteatr. Ponadto znajdziemy wiele miejsce odnoszących się do Pabla Picassa. Możliwe, że komuś się poszczęści i spotka w Maladze Antonio Banderasa, który uwielbia to miejsce.
Raking zamyka Ho Chi Minh od 1770 zł
Dla lubiących azjatyckie klimaty polecamy Wietnam. Z Wietnamu z kolei łatwo dostaniemy się do Kambodży i świątyń Angkor Wat. Będąc w Ho Chi Minh warto przespacerować się po targowiskach i zwiedzić dzielnicę Pham Ngu Lao.

Dodaj komentarz